feed hostel ua

Недорогий готель або хостел?

Ціни в готелях в Києві можуть кардинально відрізнятися, але навіть найдешевший номер в готелі не зрівняється з ціною за місце в хостелі. А для товариських людей проживання в хостелі буде тільки виграшним на тлі готелю. У хостелах зазвичай зупиняються різні верстви населення, і необов'язково бідні, як багато хто думає. Деякі бізнесмени бажають скоротити свої витрати під час поїздки і переночувати в хостелі, для Європи такі випадки цілком нормальні. Також в хостелі ви можете зустріти музикантів, художників, студентів, людей, які багато подорожують. З ними можна поговорити ввечері на кухні за чашкою чаю або у вітальні, граючи в настільні ігри. Також це найпростіший спосіб дізнатися більше про місто, в якому ви зупинилися і поділитися враженнями. Це одна з найголовніших переваг хостелу перед готелем.

Хостел - це міні готель
У деяких хостелах можна забронювати всю кімнату, якщо ви не хочете жити з іншими людьми, але готель - це все ще дорого, то знайти такий хостел не складе труднощів. Там завжди працюють адміністратори, які дадуть відповідь на всі ваші запитання. У таких номерах іноді є особисті зручності, але здебільшого душ і туалет загальний. Не забудьте уточнити у адміністратора чи включає в себе вартість рушники і постільну білизну, скільки людей в кімнаті і чи є сейфи для зберігання речей. Той факт, що в хостелі обов'язково у вас щось поцуплять - міф. Випадки крадіжки можуть відбутися як в дорогих готелях, так і в звичайних хостелах. Тому необхідно лише уважно стежити за своїми речами або дізнатися чи є можливість залишити їх під наглядом адміністрації.

Хостел - це гарний варіант дешевого житла подобово в Києві, яке завойовує популярність в Україні і вже завоювало по всьому світу. Що краще готель або хостел вирішувати вам, але варто пам'ятати про найголовнішу вигоду проживання в хостелі - економію власних коштів.