feed hostel ua

На що слід звернути увагу, коли бронюєте хостел

Коли люди вперше стикаються з поняттям хостелу, їм важко зупинити свій вибір на певному місці, так як кількість локацій, де можна зупинитися, зростає.

  1. Одним з важливих факторів для людей, які приїжджають в нове місто, є розташування житла. Подивіться по картах, де знаходиться обраний вами хостел і як від нього добиратися до центру міста.
  2. Ознайомтеся з відгуками. Якщо ви бронюєте в інтернеті, зверніть увагу на відгуки інших постояльців.
  3. Чим більше спальна кімната - тим більше сторонніх людей в ній знаходиться. У хостелах є кімнати, де стоять 12 ліжок, а є і де 4-6. Уточніть цю інформацію, коли бронюєте місце.
  4. Ознайомтеся з правилами хостелу, чи можна повертатися в номер вночі, які послуги надають безкоштовно, а які за додаткову плату, чи можна проживати з домашніми тваринами.
  5. Найчастіше кімнати поділяються на чоловічі і жіночі, тому якщо ви їдете парою, дізнайтеся цей момент заздалегідь. Можливо, кращим варіантом буде зняти окрему кімнату.

Для кого підходить проживання в хостелі?
Здебільшого в хостелах проживають молоді люди, але це не завжди так. Там можна зустріти різних людей з різних країн. Тому це хороший досвід для тих, хто хоче більше дізнатися про інші культури. Знімати житло в Києві подобово може стати у нагоді також для молодої пари без дітей, якщо вони хочуть заощадити. Чи підходять хостели для сім'ї з дітьми питання спірне, але якщо у вас є маленькі діти, то швидше за все відповідь ні. Для такої сім'ї комфортніше буде знімати квартиру. Ціни на хостели на Крюківщині різняться, але вони точно не перевищують цін навіть за найдешевші готелі. Ще одним плюсом хостелу буде його атмосфера. У таких місцях завжди привітний і доброзичливий персонал, який з радістю підкаже вам куди можна сходити в місті і на що подивитися.